Wczytuję dane...
O sklepie

Sklep planedo.pl współpracuje jedynie z najlepszymi producentami, żeby zaoferować naszym Klientom szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Rozwinięte systemy informatyczne pozwoliły nam maksymalnie obniżyć koszty realizacji zamówień co sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom najniższe ceny oferowanych przez nas produktów.

W sklepie planedo znajdą Państwo urządzenia AGD najlepszych producentów,pełną ofertę Smeg, Fulgor Milano, Nodor  okapy kuchenne Falmec,Faber,Best i wiele innych.

Ofertę obejmującą wyposażenie kuchni uzupełnia Armatura kuchenna na czele z takimi producentami jak System Ceram,Villeroy&Boch,Alveus,Reginox

W planedo.pl znajdziesz również meble klasyczne i designerskie inspirowane pracami najlepszych projektantów.

Oświetlanie to nasz najbardziej rozbudowany dział,znajdziesz tu lampy najlepszych polskich producentów takich jak Aquaform,Labra,Shilo,Kaspa i niezwykle rozbudowaną ofertę lamp z całego świata np.Artemide,Axo

,Foscarini,Diesel,Fabbian,Astro,Arturo Alvarez,Flos,Karman,Kundalini,Louis Poulsen,Marset,Secto Design,Tom Dixon,Trizo21,Herstal,Dreizehngrad.

Ofertę mebli uzupełniają materace w ogromnej liczbie modeli,zarówno materace kieszeniowe,materace piankowe,materace lateksowe jak i materace bonellowe oraz materace wysokoelastyczne i materace nawierzchniowe.

Ciepło domowego ogniska zapewnią piece wolnostojące,kominki,kominki elektryczne oraz biokominki producentów takich jak Invicta,LaNordica,Haas&Sohn,inFire,MCJ,ClassicFlame,Aflamo

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez Ciebie produkty, jak najszybciej dotarły do Twoich rąk. Zaawansowana technologia i pełni zaangażowania pracownicy dają pewność, że Twoja przesyłka zostanie odpowiednio zapakowana i błyskawicznie wysłana pod właściwy adres.

Na wszelkie pytania zawsze chętnie odpowie nasz Serwis klienta

Masz pewność, że Twoje dane osobowe nie są przekazywane osobom trzecim czy też podmiotom reklamowym. Twoje dane są w pełni chronione i służą nam tylko i wyłącznie do opracowania i realizacji Twojego zamówienia.

Aby Twoje zakupy były w pełni bezpieczne, w trakcie wszystkich transakcji używamy 256-bitowego klucza szyfrującego SSL(secure sockets layer protocol). Podane przez Ciebie dane osobowe (takie jak adres czy numer karty kredytowej) są zatem maksymalnie zabezpieczone, tak aby nie miał do nich dostępu nikt niepowołany.

Pozdrawiamy

Zespół planedo.pl