Wczytuję dane...

Armatura Kuchenna

Odpowiednia armatura kuchenna to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Czy wyobrażamy sobie przestrzeń do przygotowywania posiłków, w której brak kranu bądź zlewozmywaka? Jednak wybór odpowiedniej baterii bądź miejsca do zmywania naczyń nie jest wcale prostym zadaniem, gdyż oprócz tego, że sprzęty te muszą być funkcjonalne, powinny również estetycznie wyglądać, pasując do wystroju kuchni i dobrze komponując się z meblami kuchennymi.

Armatura kuchenna - retro czy nowoczesna?

W sklepie Planedo można znaleźć armaturę kuchenną retro jak również, nowocześniejsze modele. Armatura kuchenna nie musi być koniecznie w kolorze stalowym! W naszej ofercie znajdują się zlewozmywaki w kolorze czekolady, złote krany, a nawet pomarańczowe warianty nowoczesnej armatury kuchennej! Szczególnie elegancko i gustownie wygląda czarny zlewozmywak, który świetnie sprawdzi się w kuchni urządzonej w stylu kolonialnym.
Ciekawą opcją, również dostępną w sklepie Planedo, są dozowniki do płynu, które ułatwiają zmywanie naczyń i pomogą w racjonalnym porcjowaniu płynu do naczyń. Takie rozwiązanie ma również niewątpliwe walory estetyczne. Sprawia to, że w kuchni panuje porządek i ład.

Sortuj:
Wyświetl po produktów