Wczytuję dane...

Chłodziarki do wina

Niezbędne urządzenie dla każdego smakosza wina! Jeżeli cenisz sobie wysokiej jakości wino, nie wyobrażasz sobie kolacji bez lampki tego procentowego trunku, to proponujemy Ci chłodziarki do wina do zabudowy, które pozwolą Ci przechowywać wino w odpowiednich warunkach, zachowując w ten sposób jego wyjątkowy smak i wszystkie właściwości. Czynniki wpływające na jego jakość to m.in. temperatura otoczenia, wilgotność, światło, zapach i wstrząsy. Chłodziarki do wina do zabudowy stanowią najlepszy sposób na to, aby zabezpieczyć wino przed ich niekorzystnym wpływem.

Dlaczego warto mieć chłodziarkę do wina w domu?

Niweluje ona negatywny wpływ otoczenia i czynników zewnętrznych, umożliwia utrzymanie wina w dobrym stanie przez znacznie dłuższy czas niż podczas przechowywania go w szafkach i na półkach w kuchni, salonie i jadalni. Wiele osób przechowuje wino również w lodówce. Musisz wiedzieć, że nie jest to dla niego najlepsze miejsce, ponieważ panuje w niej za niska temperatura.

Planedo – chłodziarki do wina do zabudowy

Białe i czerwone wino należy przechowywać w innej temperaturze. Optymalnymi warunkami dla wina białego jest temperatura od 10 do 12°C, a dla czerwonego od 14 do 18 stopni, czyli znacznie wyższa niż w lodówce. W naszej ofercie dostępne są chłodziarki do wina do zabudowy jedno- i kilkustrefowe. Jeżeli jesteś miłośnikiem wina tylko czerwonego bądź białego, możesz zdecydować się na chłodziarkę jednostrefową. Jeżeli pijesz wino czerwone i białe, lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie chłodziarka kilkustrefowa. Ponadto proponujemy Ci chłodziarki o różnej pojemności i liczbie półek, z panelem do sterowania dotykowego i oświetleniem LED.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.