Wczytuję dane...

Chłodziarki

Zabudowa kuchni wymaga również zabudowy sprzętu AGD, wobec czego wybierając lodówkę, należy zwrócić uwagę, czy jest do tego przystosowana. Planedo proponuje chłodziarki do zabudowy o różnej wielkości i pojemności. W ofercie znajdziesz sprzęt do kuchni o niewielkiej powierzchni, jak też do kuchni rodzinnej, w której duża chłodziarka to sprzęt podstawowy. To pozwoli Ci wybrać taki model, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania, a jednocześnie odpowiada możliwościom pomieszczenia. 

Funkcjonalne chłodziarki do zabudowy 

Chłodziarki do zabudowy, aby dobrze spełniały swoją funkcję, muszą zostać odpowiednio umieszczone między szafkami kuchennymi. Powinieneś pamiętać o wentylacji. Chłodziarki do zabudowy są zazwyczaj płytsze oraz węższe, niż tradycyjne, jednak zajmują więcej miejsca, co wynika z konieczności pozostawienia przestrzeni, najlepiej ok. 4 cm, między lodówką, a tylną ścianą. Chłodziarka nie może przylegać ściśle do kasety. Taki montaż zapewnia prawidłowe ujście ciepła, jakie wydziela urządzenie.
Jeżeli masz wyjątkowo ograniczone miejsce w kuchni, najlepszą opcją dla Ciebie będzie chłodziarka podblatowa. Sprawdza się w mieszkaniu singla i małej kawalerce. Jej wysokość nie przekracza 90 cm, a więc z powodzeniem umieścisz ją pod blatem kuchennym.

Chłodziarki do zabudowy Planedo z bogatym wyposażeniem

W zależności od modelu nasze chłodziarki do zabudowy mają kilka półek o regulowanej wysokości. Ponadto wyposażone są dodatkowo w balkoniki z przezroczystą pokrywką, balkoniki na jajka i butelki. Mogą się w nich również znaleźć szuflady na warzywa i owoce. Dzięki wszystkim tym dodatkowym elementom lepiej zagospodarujesz przestrzeń w swojej chłodziarce i utrzymasz w niej porządek. Chłodziarki do zabudowy Planedo pochodzą od renomowanych i zaufanych producentów, którzy oferują swoim klientom wysokiej klasy sprzęt kuchenny do wydajnej i ekonomicznej pracy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.