Wczytuję dane...

Czajniki

Czajnik jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. W nowoczesnej przestrzeni kuchennej tradycyjne gazowe zostały zastąpione elektrycznymi, pozwalającymi na szybkie zagotowanie wody. Oprócz praktycznej funkcji pełnią również estetyczną. Czajniki elektryczne dzięki dostępności w wielu wzorach i kolorach są ciekawym akcentem, dekorującym blaty kuchenne. W naszej ofercie dostępne są czajniki elektryczne Smeg producenta, który doskonale łączy zaawansowaną technologię z nowoczesnym wzornictwem. Ich design wpisuje się w najnowsze trendy, w których minimalizm jest tak samo ważny jak niebanalne połączenia kolorów i wzorów. Na szczególną uwagę zasługują czajniki elektryczne retro, które wyróżniają się prostym kształtem i oryginalną paletą barw. Możesz zdecydować się na pastelowy róż, miętową zieleń lub mocną czerwień i delikatny kolor kremowy. 

Stylowe czajniki elektryczne

Nowoczesne czajniki elektryczne wykonane zostały z lakierowanej stali i posiadają chromowany uchwyt. Niektóre modele posiadają regulację temperatury – 50°C, 60°C, 70°C, 80°C, 90°C, 95°C i 100°C, dzięki czemu z łatwością przyrządzisz każdy ciepły lub gorący napój, jak mocne espresso, kremowe latte, czarną, zieloną i czerwoną herbatę. Kolorowe czajniki elektryczne będą więc doskonałym uzupełnieniem każdej nowoczesnej kuchni z uwzględnieniem potrzeb najbardziej wymagającym miłośników gorących napojów. Do swojego czajnika możesz też wybrać ekspres do kawy w podobnym stylu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.