Wczytuję dane...

FALMEC

Sprzęty i urządzenia Falmec do twojego domu

Falmec to włoski producent okapów kuchennych, który jest obecny na rynku już od 1981 roku i w tym czasie zasłużył na miano jednej z czołowych marek na świecie. Wśród wyrobów firmy Falmec główną kategorię stanowią okapy kuchenne, które występują w najróżniejszych modelach. W bogatym asortymencie znaleźć można wersje przyścienne, podszafkowe, wyspowe, sufitowe, a także narożne. Dodatkowo w ofercie producenta dostępne są również elementy uzupełniające, takie jak silniki czy też filtry metalowewęglowe przeciwtłuszczowe.

Najlepsza technika wykonania

Odpowiednio działający okap stanowi niezastąpiony element współczesnej kuchni i pomaga zachować w niej porządek oraz neutralny zapach. Sprzęty Falmec są cenione przez Klientów na całym świecie za niezwykle cichą lecz skuteczną pracę. Dzięki najnowszej technologii są w stanie chłonąć kuchenne opary w praktycznie bezdźwięczny sposób. W swoich produktach marka Falmec łączy technologiczne innowacje, energetyczną wydajność oraz prostotę obsługi, a oferowane okapy kuchenne są wyposażone w wiele udogodnień. Użytkownicy mogą liczyć m.in. na pomocne oświetlenie czy wygodną regulację natężenia zasysania oparów. Niezaprzeczalnym atutem, jaki posiadają urządzenia Falmec, jest doskonała stal, z jakiej są one wytwarzane - Inox AISI 304 posiada w sobie 8% niklu oraz 18% chromu. Skład ten czyni ją niezwykle wytrzymałym materiałem oraz sprawia, iż domownicy mogą łatwo wyczyścić wszelkie zabrudzenia.

Wysoka jakość i nowoczesny design

Jednak wysoka funkcjonalność urządzeń Falmec nie jest ich jedyną zaletą - cechują się one także eleganckimi projektami, co sprawia, że są wspaniałymi dodatkami do każdej kuchni. Sprzęty Falmec charakteryzują się minimalistycznym designem, który wyjątkowo pasuje do nowoczesnych pomieszczeń, coraz częściej spotykanych w polskich domach i mieszkaniach. Znaczna część asortymentu okapów kuchennych dostępna jest w klasycznych modelach i barwach - koncentrują się one wokół stali, czerni, bieli czy brązu. Jednak wśród dostępnej oferty znajdą coś dla siebie także osoby ceniące bardziej odważny i nietuzinkowy design, np. w odcieniach czerwieni oraz niebieskiego.

Sortuj:
Wyświetl po produktów