Wczytuję dane...

FLOS

Oryginalne oświetlenie Flos

Firma Flos to renomowany producent wysokiej jakości lamp, który obecny jest na rynku nieprzerwanie od 1962 roku. Niecodzienne produkty tej włoskiej marki zdobyły uznanie nie tylko w jej rodzimym kraju, ale i na całym świecie. Klienci uwielbiają je za awangardowy i odważny design, który jest dziełem cenionych projektantów współpracujących z firmą. Co więcej, lampy Flos niejednokrotnie otrzymywały wyróżnienia na międzynarodowej arenie, podczas licznych wystaw, konkursów i plebiscytów.

Oferta lamp Flos

Marka Flos prezentuje niezwykle bogatą ofertę oświetlenia wewnętrznego, a wśród kategorii produktów znaleźć można lampy ścienne, sufitowe, wiszące, podłogowe, stołowe czy też zewnętrzne. Dzięki temu szerokiemu asortymentowi z łatwością dobierzesz do swoich wnętrz cały komplet oświetlenia Flos i zachowasz w nich spójność. Lampy tej uznanej firmy wykonane są z wysokiej jakości materiałów - m.in. aluminium czy poliwęglanu, dzięki czemu nadadzą każdemu wnętrzu elegancki charakter, i to na długie lata. Dostępne są one w stylowych wariantach kolorystycznych - bieli, czerni, srebrze, złocie, mosiądzu czy też szarościach. Oświetlenie Flos to idealna propozycja dla osób, które we wnętrzu zwracają uwagę na każdy detal - mimo stonowanych barw, ich forma nieprzerwanie zaskakuje i cieszy.

Awangardowy design

Odpowiednie oświetlenie pomieszczeń posiada nie tylko praktyczne cechy, ale może służyć również jako wyjątkowy element dekoracyjny. I właśnie w takim duchu projektowane są lampy Flos - charakteryzują się minimalistycznym i subtelnym designem, dzięki czemu będą pasować do każdego lokum. Ich smukłe kształty są idealnym uzupełnieniem nowoczesnych pomieszczeń i właśnie dlatego nIezwykle często wybierane są jako wyposażenie nie tylko prywatnych domów i mieszkań, ale również hoteli czy biur. Lampy dostępne w ofercie tej włoskiej marki łączą w sobie pionierskie projekty, wysokiej jakości materiały oraz niezwykle staranne wykonanie. To właśnie dzięki tej kompozycji, produkty Flos zachwycają Klientów na całym świecie. Oświetlenie Flos nie tylko cieszy oczy domowników, ale wyróżnia się także długą żywotnością i wysoką energooszczędnością.

Sortuj:
Wyświetl po produktów