Wczytuję dane...

Fotele biurowe

Coraz więcej czasu spędzamy przy biurkach, których nieodłącznym elementem wyposażenia jest komputer. O ile kupując komputer bierzemy pod uwagę jego parametry, to już kupując biurko czy mebel do siedzenia przy nim, zwykle sugerujemy się ceną, a nie bierzemy pod uwagę względów zdrowotnych. Oczywiście fotele biurowe nie leczą, ale odpowiednio dobrany poprawia komfort pracy i zapobiega bólom kręgosłupa, zesztywnieniu karku, ramion i cierpnięciu nóg, co w konsekwencji może prowadzić do chorób układu szkieletowo - mięśniowego i krążeniowego.

Fotele biurowe nie tylko do biura

Chociaż nazwa sugeruje, że jest to mebel do pomieszczeń biurowych, to fotele biurowe są praktycznie niezbędne w każdym domu. Dzieci muszą mieć miejsce do nauki czy korzystania z komputera, a i dorośli coraz więcej czasu spędzają przy domowym biurku bądź to pracując, robiąc zakupy przez internet, komunikując się ze znajomymi, bądź szukając potrzebnych informacji. Jak niezbędnymi meblami są wygodne fotele biurowe, przekonujemy się korzystając ze źle wybranego, wyeksploatowanego fotela do biurka i borykając się z bólami jakie może on powodować. Fotel biurowy do domu powinien być taki jak ten w biurze. Musi zapewniać odpowiedni komfort pracy i relaksu i podparcie do wszystkich części ciała. Najlepszy będzie ergonomiczny, czyli “współpracujący” z naturalnymi krzywiznami ciała i dopasowującego się do jego ruchów. Wybierając fotel sprawdzamy, czy ma profilowane oparcie, które da się odchylać do tyłu, regulowaną wysokość, czy siedzisko nie jest zbyt głębokie, czy posiada system wentylacyjny, podłokietniki. Kupując fotele biurowe do mieszkania bierzemy pod uwagę ilość godzin jaką na nim spędzimy i osobiste preferencje co do wyglądu, a przede wszystkim wygody.

Stylowe fotele biurowe do każdej aranżacji wnętrza

W naszym sklepie posiadamy fotele biurowe pasujące do wnętrz nowoczesnych, a także klasycznych czy rustykalnych. Fotele ze skóry naturalnej, syntetycznej i innych materiałów tapicerskich, na konstrukcji chromowanej lub z tworzyw sztucznych, tańsze i droższe - bogaty asortyment, to więcej możliwości wyboru. Zadbaj o swój kręgosłup i samopoczucie kupując wygodne fotele biurowe do domu.

Sortuj:
Wyświetl po produktów