Hevea

Hevea materace - wysoka jakość snu gwarantowana

Każdy człowiek spędza w łóżku około ⅓ swojego życia, a jakość snu znacząco wpływa na funkcjonowanie danej osoby w ciągu dnia oraz jej ogólny stan zdrowia. Dlatego tak istotne jest zadbanie o prawidłowy relaks w trakcie nocy i wyposażenie swojej sypialni w odpowiednio dobrane produkty. Firma Hevea to polski producent materacy, który oferuje najwyższej jakości wyroby do Twojego domu.

Hevea materace dla dzieci

Proponowane przez markę Hevea materace są podzielone na kategorie - dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych - a klasyfikacja ta sprawia, iż bez problemu można dobrać produkt do wzrostu danej osoby. Pośród wyrobów firmy Hevea znajdziesz szczególnie bogatą selekcję materacy przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Pierwsze lata życia dzieci są niezwykle ważne i wpływają na ich prawidłowy rozwój, należy więc zadbać o odpowiednie warunki ich snu. Oferujemy różne wielkości i wypełnienia materacy, dzięki czemu z łatwością będziesz w stanie wybrać produkt odpowiedni dla swojego dziecka. Jakość materacy potwierdzona jest licznymi atestami, które świadczą o ich całkowitym bezpieczeństwie dla najmłodszych użytkowników. Certyfikaty Euro-Latex i Eko-Tex to tylko niektóre z licznych wyróżnień.

Stelaże Hevea

Materac to kluczowy, lecz nie jedyny element łóżka. Niezbędny jest także prawidłowo dobrany stelaż, który podtrzymuje całą konstrukcję. Dlatego właśnie w asortymencie Hevea znajdziesz cztery warianty tego elementu. Oferujemy tradycyjne modele stelaży oraz te posiadające dodatkowe funkcje - m.in. wyposażone w płynnie regulowane zagłówki, które zapewniają jeszcze lepszy wypoczynek. Wszystkie stelaże hevea comfort wykonane są z drewnianych listewek, które charakteryzują się wysoką elastycznością. Dzięki temu umożliwiają lepsze ułożenie materaca - a w rezultacie - również i ciała użytkownika. Dodatkowo, wszystkie materace w naszej ofercie pokryte są higienicznymi pokrowcami, które zapewniają im długotrwałą świeżość. Z łatwością można je samodzielnie czyścić w pralce i dbać o ich odpowiednią sterylność. Z kolei materace dla dzieci dostępne są z pokrowcami w kolorowe wzory, co sprawia, że każdy maluch zdoła znaleźć swojego ulubieńca.

Sortuj:
Wyświetl po produktów