Wczytuję dane...

Kinkiety / lampy ścienne

Chcesz wypełnić wnętrze ciepłym, pośrednim światłem, które nie tylko doświetli pomieszczenie, ale także podkreślić wystrój wnętrza czy zapewni nastrojową atmosferę? Postaw na lampy ścienne.

Nowoczesne kinkiety ścienne - oświetlenie funkcjonalne i dekoracyjne

Lampa o konstrukcji pozwalającej powieszenie na ścianie (nazwa “kinkiet” pochodzi z francuskiego), zyskała popularność już dosyć dawno, bo jej debiut związany jest z paryskim teatrem lat 80 XVIII wieku, skąd bardzo szybko dotarła na salony. Rozpraszające światło jakie dawały kinkiety szybko zostało wykorzystane do budowy nastroju w restauracjach, hotelach czy kawiarniach. Lampy ścienne do dziś są jedną z atrakcyjniejszych form doświetlania pomieszczeń. Chociaż przed laty straciły na popularności, to dzięki współczesnym projektantom i producentom na nowo zagościły w naszych domach. Nowoczesne kinkiety ścienne są nie tylko funkcjonalne, ale stanowią niezwykle ciekawy element każdej aranżacji wnętrza.

Stylowe lampy ścienne - stwórz niepowtarzalny klimat swojego mieszkania

O tym, że odpowiednie oświetlenie pomieszczenia potrafi zmienić nawet najbardziej ponure miejsce w klimatyczny zaułek, wiadomo nie od dziś. Stylowa lampa ścienna znajdzie swoje miejsce w każdym, domowym pomieszczeniu. W sypialni stworzy nastrój i posłuży jako lampka nocna, oświetli korytarz, zamontowana w pokoju dziecka ułatwi mu zasypianie, doświetli kuchnię czy łazienkę.

Designerskie, nowoczesne i klasyczne kinkiety ścienne

Niezwykłe kształty, ciekawa forma i kolorystyka, zestawienie różnych materiałów - lampy ścienne, które posiadamy w sprzedaży trafią w gust i potrzeby najbardziej wybrednych “zakupowiczów”. U na dostaniesz nie tylko klimatyczne lampy ścienne do sypialni czy niezwykłe lampy ścienne dla dzieci, ale dzięki bogactwu asortymentu, kupisz lampę do każdego pomieszczenia i wnętrza w każdym stylu.
Stawiamy na jakość i oryginalność oferowanych produktów.

Zobacz także lampy sufitowe i lampy stołowe.

Sortuj:
Wyświetl po produktów