Wczytuję dane...

Lampy Podłogowe

Podkreśl charakter wnętrza za pomocą lamp podłogowych

Lampy to niezbędny element wnętrza, który oprócz funkcji użytkowych takich jak oświetlenie pomieszczenia, zapewnienia odpowiedniego światła do pracy i zabawy czy podkreślenie elementów, może stanowić funkcję dekoracyjną. Jak to połączyć? Wystarczy postawić na takie modele lamp wiszących, stołowych czy podłogowych, które stworzone zostały przez projektantów mających na uwadze ich funkcjonalność, ale także wyjątkowy design i wzornictwo.
Na rynku możemy aktualnie wybierać spośród wielu rodzajów: lampy podłogowe, stołowe, wiszące, kinkiety, plafony, systemy szynowe i oświetlenie zewnętrzne. Dzięki staraniom firm znajdziemy lampy w stylu klasycznym, retro, nowoczesnym, industrialnym, glamour czy shabby chick. Warto także zwrócić uwagę na aspekty techniczne takie jak rodzaj, moc i ilość żarówek, barwa światła czy umiejscowienie lampy. Jak więc znaleźć odpowiedni model?
Kluczem do sukcesu jest określenie stylu wnętrza i dobór odpowiednich do niego lamp, ale także rozmieszczenie w pomieszczeniu kilku punktów świetlnych (różnych w zależności od naszych potrzeb). W biurze warto wybrać panele LED i lampy stołowe, które pozwolą pracować nawet w późnych godzinach wieczornych. W salonie możemy natomiast postawić na wiszący żyrandol, ale także lampę podłogową idealną do wieczornej lektury. Jak więc łatwo zauważyć – dzięki ogromnemu wyborowi produktów nasze możliwości są niemal nieograniczone.

Duży wybór lamp podłogowych - Planedo

Zdajemy sobie sprawę, że często zbyt duża ilość produktów, które oferowane są klientom może nieco przytłoczyć. A przecież często w trakcie remontu czy urządzania wnętrza trzeba szybko podejmować setki trudnych decyzji.
W naszej ofercie klienci znajdą więc wyselekcjonowane z ogromną dbałością o jakość i design lampy podłogowe. Planedo współpracuje z takimi dystrybutorami jak Herstal, IDEAL LUX, astro, marset, AZzardo, FLOS, Tom Dixon., FOSCARINI i Artemide.
Poszukujecie nowoczesnej lampy podłogowej? A może do stylu wnętrza pasuje coś bardziej klasycznego? Chcecie uczynić z oświetlenia prawdziwą gwiazdę i stawiacie na niekonwencjonalny model? Szukacie delikatnej lampy podłogowej, która delikatnie zbuduje nastrój podczas wieczornego relaksu? Koniecznie poznajcie lepiej naszą ofertę.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.