Wczytuję dane...

Łazienka

Łazienka jest tym miejscem, bez którego nie potrafimy sobie wyobrazić porannej toalety czy wieczornego relaksu, nie mówiąc o załatwianiu potrzeb fizjologicznych. Wyposażenie łazienki ma diametralny wpływ na funkcjonowanie domu i jego mieszkańców, na zapewnienie poczucia komfortu i zaspokojenie potrzeb estetycznych. Chociaż zwykle najwięcej czasu poświęcamy stronie wizualnej łazienki, to wybierając wyposażenie do niej należy uwzględnić wielkość pomieszczenia i wziąć pod uwagę nasze potrzeby.

Łazienka nowoczesna - wanna czy prysznic

Jeśli jesteś romantykiem, lubisz wylegiwać się w wodzie, to zdecydowanie lepszym wyborem będzie wanna. Jej rozmiar i kształt powinien być dobrany do wielkości łazienki. Prysznic jest dobrym rozwiązaniem dla osób “żyjących w biegu” i oszczędnych. I tu również mamy wybór. Możemy zainstalować brodzik (wysoki lub niski), zdecydować się na wersję bez brodzika, ale z odpływem liniowym, z drzwiami lub bez.

Umywalka – natynkowa, nablatowa czy wpuszczana w szafkę? Do niewielkich pomieszczeń zdecydowanie natynkowa. Szafkowe zajmują sporo miejsca.

Nowoczesne akcesoria łazienkowe ze względu na oryginalne kształty mogą zabierać więcej przestrzeni, ale nadają miejscu charakteru.
Wybierając kompakt do wc również musimy mieć na uwadze wielkość łazienki, wersja stojąca do większej przestrzeni, natynkowa – do mniejszej.

Akcesoria do łazienki od których zależy użytkowanie wyposażenia i estetyka

Wybór baterii prysznicowej, wannowej czy umywalkowej nie może być dziełem przypadku. Oprócz funkcji praktycznej bateria pełni rolę dekoracyjną, dlatego oba aspekty należy uwzględnić przy jej wyborze.
Ty najlepiej wiesz, czego potrzebujesz, by Twoja łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale i urzekała wystrojem. My staramy się, byś znalazł to, czego szukasz i by oferowane przez nas wyposażenie łazienki i akcesoria łazienkowe były dobrej jakości, nowoczesne i estetyczne. Nim zaczniesz urządzać bądź remontować łazienkę - odwiedź nasz sklep internetowy.  

Zobacz wanny, brodziki i inne elementy wyposażenia łazienki.

Sortuj:
Wyświetl po produktów