Wczytuję dane...

Materace Bonellowe

Odprężające materace bonellowe

Na pewno zdajecie sobie sprawę, że dobry sen to podstawa funkcjonowania każdego człowieka. Na nasz sen wpływa ogrom czynników, a jednym z nich jest właśnie materac. Wiele osób, które stają przed zakupem tego elementu do swojej sypialni zastanawia się jaki rodzaj sprawdzi się najlepiej w przypadku ich potrzeb i uwarunkowań fizycznych. Na rynku znajdziemy aktualnie materace bonellowe, kieszeniowe, lateksowe i piankowe.
Materace bonellowe spotykamy już od wielu lat. Sprężyny pokryte są odpowiednią warstwą ochronną, która sprawia, że nie przebijają się przez tapicerkę. Najczęściej wykonana jest ona z trawy morskiej, włókna kokosowego a nawet… końskiego włosia! Sprężyny bonellowe połączone są w zwoje – im ich więcej tym materac jest bardziej sprężysty i grubszy. Co istotne – drut, z którego zostały wykonane sprężyny niweluje uczucie zapadania się materaca pod wpływem masy ciała. Niewątpliwie ich dużą zaletą jest cena, ponieważ można kupić je już za stosunkowo niewielkie pieniądze.
Materace kieszeniowe to także materace sprężynowe. W tym przypadku jednak sprężyny zamknięte są w kieszeniach wykonanych z tkaniny. Pozwala to nie tylko na ich niezależne działanie, ale sprawia również że materac jest elastyczny i dostosowuje się do kształtu ciała i wagi człowieka. Rodzaj ten jednak droższy niż materac bonellowy.
Materace lateksowe powstały z kauczuku naturalnego i lateksu syntetycznego. Dzięki temu są elastyczne i nie odkształcają się pod ciężarem. Materace te jednak są drogie – im większa zawartość kauczuku naturalnego tym lepsza jakość. Problemem jest też zła wentylacja, którą ogranicza syntetyczny wkład.

Poznaj nasz materac bonellowy

W sklepie internetowym Planedo znajdziecie wiele rodzajów materacy. Na szczególną uwagę zasługują jednak materace bonellowe z kokosem i z laketsem. Posiadamy wiele modeli o różnych szerokościach (od 80 do nawet 200 cm) i poziomach twardości (miękkie, średnio twarde i twarde). Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu różnych modeli w szerokim przedziale cenowym.
Jesteśmy pewni, że zarówno ogromne śpiochy jak i osoby mające problem ze snem znajdą coś dla siebie!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.