Wczytuję dane...

Materace Kieszeniowe

Solidne materace kieszeniowe

Komfortowe i trwałe materace kieszeniowe to najczęściej wybierany rodzaj materacy. Charakteryzują się przyjemną, punktową elastycznością, która jest spowodowana innowacyjnym wykonaniem sprężyn w materacu - sprężyny są osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. To sprawia, że pracują niezależnie od siebie (ugięcie jednej sprężyny nie powoduje reakcji kolejnych), dzięki czemu materac dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, a ruchy śpiącej obok osoby nie są mocno odczuwalne. Niewątpliwą zaletą materacy kieszonkowych jest również to, że oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dobierz materac pocket do swoich potrzeb

Materace tego typu zazwyczaj podzielone są na różne klasy twardości, co pozwala na wybranie najwygodniejszego modelu według własnych preferencji. Inaczej nazywane są materacami pocket, dostępne są też w wersji multipocket i lux pocket - możliwy jest wybór większej ilości sprężyn na metr kwadratowy. Warto zwrócić uwagę, że im większa ich ilość, tym mniejsze “czucie” sprężyn dla użytkownika, lepsza elastyczność oraz odwzorowanie kształtu ciała. Ponadto, same sprężyny są bardzo trwałe – wykonany z nich materac może służyć nam przez bardzo długi czas. Wkłady sprężynowe mogą być obłożone różnymi materiałami - piankami poliuretanowymi (tańsze i mniej trwałe), piankami wysokoelastycznymi lub lateksowymi. Dużą popularnością cieszą się też materace kieszeniowe z kokosem. Warstwa kokosu zapewnia higieniczny sen. Wpływa na to, że materac jest dobrze wentylowany, co oznacza znakomite właściwości termoregulacyjne. Dodatkowo maty kokosowe mają właściwości antyalergiczne i ortopedyczne.

W naszej ofercie znajdują się materace kieszeniowe od renomowanych producentów, takich jak Reve czy Frankhauer. Materace objęte są gwarancją na 5, a nawet 10 lat. Zapraszamy do zakupu swojego wymarzonego materaca, który zapewni spokojny i zdrowy sen. Wystarczy wybrać rozmiar, materiał i zamówić online już dziś!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.