Wczytuję dane...

Materace Lateksowe

Komfortowe materace lateksowe

Materace lateksowe należą do grupy materacy piankowych. Pianka lateksowa to idealne rozwiązanie dla alergików - nie przyciąga kurzu i jest niewrażliwa na roztocza, a dzięki porowatej strukturze może “oddychać” - doskonale przepuszcza powietrze i zapobiega
przegrzaniu. Oczywiście właściwości hypoalergiczne to nie jedyna zaleta materacy tego typu. Lateks to materiał wytrzymały i świetnie dopasowujący się do ciała. Materac lateksowy jest bardzo komfortowy i może służyć przez wiele lat.
Kiedy lateks pojawił się na rynku materacy od razu zdobył serca użytkowników. Zrewolucjonizował ten rynek, gdyż okazał się znacznie lepszym materiałem dla naszych ciał niż tradycyjne materace bonellowe. Jego główną zaletą w kontekście wygody i zdrowia jest to, że dopasowuje się do nacisku ciała i stanowi lepsze podparcie dla kręgosłupa (utrzymuje go w prawidłowej anatomicznej pozycji). Dzięki temu ciało podczas snu jest w pełni rozluźnione i zrelaksowane, a rano budzimy się wypoczęci. Wysoka elastyczność materaca wpływa też na to, że zachowuje on swoje właściwości - nie odkształca się z upływem czasu. Przy wyborze materaca lateksowego warto zwrócić uwagę, że tego typu produkty są tworzone z lateksu syntetycznego i naturalnego, co można sprawdzić w składzie materiału materaca. Im większe użycie lateksu naturalnego, tym lepsza przewiewność. Ma to również znaczenie z perspektywy ekologii.

Materac z lateksem zapewni zdrowy sen

Materace lateksowe polecane są małym dzieciom, osobom cierpiącym na różne schorzenia i bóle kręgosłupa oraz osobom ze skłonnością do pocenia się w nocy, a także wszystkim, którzy chcą zadbać o swój spokojny i zdrowy sen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy z lateksem od sprawdzonych, wiodących producentów, takich jak Hevea czy Frankhauer - dostępnych w różnych rozmiarach, wykończeniach (możliwy wybór pokrowca) i poziomach twardości.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.