Wczytuję dane...

Materace Nawierzchniowe

Sen - od jego jakości zależy nasze całodzienne samopoczucie, koncentracja, pamięć, aktywność. Przesypiamy 1/3 życia, nie bez znaczenia jest więc stworzenie sobie jak najlepszych warunków, by sen spełniał swoją rolę. Każdemu z nas zdarzyła się pewnie taka sytuacja, że mimo czasu przeznaczonego na nocny odpoczynek, budziliśmy się obolali, zmęczeni, rozdrażnieni. Na zdrowy sen wpływa wiele czynników, wygodne łóżko jest jednym z najważniejszych elementów zapewniających komfortowy wypoczynek.

Za twardy lub zbyt miękki materac - jest na to rada

Często okazuje się, że problemy ze snem wynikają ze źle dobranego materaca lub jego odkształceń wynikających ze słabszej jakości czy długoletniej eksploatacji, jednak samo łóżko na tyle dobrze wygląda, że nie wymaga wymiany, co w takiej sytuacji począć z niewygodnym materacem? Ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniem będą materace nawierzchniowe. Do wyboru mamy kokosowe, z memory piankowe, lateksowe lub kokosowo - piankowe, o grubości od 3 do 7 cm i o różnym stopniu twardości. Kładziemy materac nawierzchniowy na ten, na którym dotychczas spaliśmy i odzyskujemy komfortowy sen. Termoplastyczna pianka dopasowuje się do sylwetki pod wpływem nacisku i temperatury, materac lateksowy zapewnia elastyczność punktową. Wybór zależy od naszych preferencji i potrzeb. Pozwalają one zaoszczędzić pieniądze. W porównaniu z zakupem nowego łóżka czy materaca bazowego są zdecydowanie tańsze. Łatwość w utrzymaniu czystości (posiadają zdejmowany pokrowiec, który można prać), oraz możliwość zrolowania i schowania w razie potrzeb, to dodatkowe atuty przemawiające na korzyść materaca nawierzchniowego. Jeśli z różnych względów nie posiadacie do spania łóżka, ale wersalkę lub kanapę, która w dzień pełni rolę siedziska, a w nocy służy do spania i przeszkadzają Ci dekoracyjne przeszycia i nierówności, to materace nawierzchniowe są tym, czego potrzebujesz. Najlepiej w tym wypadku sprawdzają się materace kokosowo - piankowe lub kokosowo - lateksowe. Mata kokosowa wypełnia nierówności, a piankowa warstwa zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Na dzień materac zwijamy i chowamy do skrzynki, a mebel pełni inna funkcję.

Materace nawierzchniowe w naszym sklepie

Bogata oferta materacy nawierzchniowych pod względem wielkości, grubości, materiału, stopnia twardości i ceny, daje większe możliwości wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.