Wczytuję dane...

Materace Piankowe

Materace piankowe dostosowane do twoich potrzeb

Materace piankowe to bardzo liczna grupa produktów i wachlarz różnych rozwiązań. Poszczególne modele różnią się między sobą właściwościami, elastycznością i twardością. Cechą łączącą je wszystkie jest odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Wybór powinien być uzależniony od wagi użytkowników i indywidualnych potrzeb. Zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat materacy piankowychpozwoli na podjęcie doskonałej decyzji.

Wygodny materac z pianki

Materace piankowe charakteryzują się jednolitą budową i przewiewnością. Główny element materaca - pianka - ma właściwości antyalergiczne i zapewnia dobrą izolację termiczną. Materac z pianki może być uzupełniony wkładem z maty kokosowej, wełny owczej, pianki lateksowej czy pianki termoelastycznej. Ostatnia grupa materacy jest odpowiednikiem pianek “tempur” - tego typu modele idealnie dostosowują się do budowy anatomicznej ciała. Zdajemy sobie sprawę z tego, że komfort snu jest sprawą bardzo indywidualną, dlatego możliwość dobrania produktu do własnych potrzeb jest w tym przypadku wyjątkowo istotna, zwłaszcza dla osoby, która ma problemy z zasypianiem czy męczącymi zaburzeniami snu. Wiele z oferowanych przez nas materacy posiada zróżnicowane poziomy twardości, co szczególnie docenią osoby zmagające się ze schorzeniami kręgosłupa bądź często doskwierającymi bólami pleców lub szyi. Poza właściwościami dotyczącymi ściśle użytkowania i wygody, ważne jest również to, że pianka jest bardzo trwała, dzięki czemu materac może służyć przez lata.
Materac piankowy to produkt, który można polecić każdemu, bez względu na wiek. W ofercie dostępne są solidne modele od popularnych producentów, takich jak na przykład Frankhauer - materace pochodzące z polskiej fabryki gwarantują rewelacyjną jakość snu. Materace dostępne są we wszystkich standardowych rozmiarach. Pozostaje tylko wybrać taki, który będzie najwygodniejszy dla danego użytkownika i zmieści się w przewidzianym budżecie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.