Wczytuję dane...

Meble

Urządzanie własnych czterech kątów to jedno z przyjemniejszych zajęć. Po wyborze podłóg, koloru ścian, przychodzi pora na zakup mebli do wszystkich pokoi, kuchni oraz łazienki. Miejscem, gdzie spędzamy wiele czasu jest sypialnia, dlatego też meble do sypialni powinny sprawiać, że czujemy się przy nich dobrze i komfortowo. Odpowiedni klimat stworzą lustra, półki czy poduszki w interesujących poszewkach, pasujące np. do koloru ścian. Natomiast meble do kuchni muszą być przede wszystkim praktyczne i dobrze wykonane, tak by w toku prac nie zostały uszkodzone. Z kolei rozglądając się za meblami do salonu warto pamiętać o ich reprezentacyjnym wyglądzie. W końcu salon to miejsce, gdzie najczęściej przyjmujemy gości.

Meble industrialne i meble nowoczesne

Obecnie najmodniejsze są meble industrialne, wykonane najczęściej z drewna. Przeważnie są to stoły, stoliki, komody, szafki czy zegary. Meble do salonu w takim stylu powodują, że staje się on przytulny i intrygujący. Przecież nie każdy posiada komodę z kolorowymi szufladami czy stołek w całości wykonany z drewna tekowego! Drewniane elementy dają poczucie ciepła i bardzo często dobrze komponują się także z drewnianymi podłogami. Serca naszych klientów podbijają również nowoczesne meble w wielu kolorach, zaskakujących formach i rozmiarach. Popularnością cieszą się barwne krzesła – zarówno metalowe, jak i te wykonane z polipropylenu z drewnianymi nogami. Krzesła te sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni czy sali konferencyjnej.

Gdzie kupić meble do sypialni?

Meble do salonu, kuchni, a także sypialni znajdziesz w naszym sklepie Planedo. Również u nas dobierzesz do nich właściwe dodatki – zegary, poduszki, lustra czy półki. Zapraszamy zarówno po nowoczesne meble do salonu, jak i industrialne dodatki do kuchni!

Sortuj:
Wyświetl po produktów