Wczytuję dane...

Okapy Kuchenne

Estetyczne okapy kuchenne do zabudowy 

Chyba każdy z nas na co dzień ma do czynienia z przygotowywaniem posiłków we własnej kuchni. Oprócz niezwykłych doznań smakowych i wizualnych często towarzyszą temu bodźce zapachowe. W takich przypadkach niezbędne jest użycie okapu kuchennego do zabudowy.
Możemy wyróżnić wiele rodzajów takich urządzeń, które dzielą się między innymi na okapy podszafkowe, sufitowe, teleskopowe, kominowe, przyścienne i wyspowe. Główną różnicą między wspomnianymi rodzajami sprzętów jest oczywiście sposób montażu, zasada działania a także wygląd.
Najpopularniejsze okapy kuchenne do zabudowy to modele teleskopowe zwane także szufladowymi, które charakteryzują niewielkie rozmiary i możliwość pełnienia funkcji pochłaniacza a także wyciągu. Oprócz tego to niezwykle wydajne, energooszczędne i cicho pracujące urządzenia. Drugim rodzajem okapów kuchennych, które idealnie sprawdzają się do zabudowy są okapy podszafkowe oraz sufitowe. Sprzęty te są ciche, wydajne i zajmują zazwyczaj bardzo mało miejsca. Nie ingerują także w wygląd naszego wnętrza, ponieważ są właściwie niewidoczne.
Pozostałe modele warto rozważyć kiedy nie zależy nam na ukryciu urządzenia – często czyniąc z niego prawdziwą ozdobę wnętrza. Wtedy możemy wybierać spośród okapów kominowych, przyściennych i wyspowych.

Szeroki asortyment okapów kuchennych do zabudowy

Mając na uwadze różne wymagania i potrzeby klientów dopasowaliśmy naszą ofertę do najbardziej wymagających osób. Dzięki temu dziś w Planedo znajdziecie szeroki asortyment okapów kuchennych do zabudowy takich marek jak: best, smeg, NODOR, falmec czy FABER. Oprócz tego nasi klienci mogą u nas nabyć filtry metalowe i węglowe do wybranych urządzeń z naszej oferty.
Jeżeli więc planujecie remont kuchni to już na etapie tworzenia projektu warto zastanowić się, które z rozwiązań okapów kuchennych będzie dla Was najlepsze. Czy zależy Wam na ukryciu urządzenia, które jednak mimo to świetnie będzie pełniło swoją rolę pochłaniacza zapachów? Czy może okap ma być designerskim elementem, który nada charakteru kuchni lub salonowi z aneksem? Tak czy inaczej – wierzymy, że znajdziecie coś dla siebie w naszej ofercie okapów kuchennych do zabudowy.

Sortuj:
Wyświetl po produktów