Wczytuję dane...

Piekarniki

Wolnostojące piekarniki coraz częściej zastępowane są przez piekarniki do zabudowy. To alternatywa wykorzystywana przede wszystkim w nowych kuchniach, wyróżniających się prostą, minimalistyczną stylistyką. Piekarniki do zabudowy, które znajdziesz w naszej ofercie, to urządzenia wielofunkcyjne, pozwalające Ci na pieczenie ciast, grillowanie, gotowanie konwekcyjne, a także przyrządzanie konkretnych potraw mięsnych oraz warzywnych. Zostały zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem oczekiwań najbardziej wymagających klientów, dla których ważna jest nie tylko sama możliwość przygotowywania smacznych dań, ale też wygoda, komfort, szybkość i bezpieczeństwo.

Planedo – piekarniki do zabudowy

Wszystkie nasze piekarniki do zabudowy wyposażone są w kilka różnych funkcji, ułatwiające przygotowywanie potraw mięsnych i warzywnych oraz słodkich ciast, ciastek i babeczek. To idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących kucharzy amatorów, jak też miłośników gotowania, którzy już od dłuższego czasu zgłębiają tajniki kuchni świata. Piekarniki do zabudowy Planedo cechują się dużą objętością, a także niskim zużyciem energii. Gwarantują równomierne pieczenie bez niepotrzebnych niespodzianek i rozczarowania nowymi przepisami. Posiadają funkcję gotowania konwekcyjnego, a więc w jednym czasie możesz przygotować dania na dwóch blachach. Potrójna szyba w drzwiach zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa. Do wygody podczas pieczenia przyczyniają się ponadto teleskopowe prowadnice.

Piekarniki do zabudowy Planedo – nowy standard pieczenia

Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętów kuchennych, w związku z czym oferujemy Ci piekarniki do zabudowy m.in. od CONCEPT, Cata&CanRoca i SMEG. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować Ci najlepszą ofertę na rynku. Wszystkie wybrane przez nas modele piekarników obfitują w najnowsze rozwiązania technologiczne. A jako dodatek do piekarnika proponujemy Ci szufladę do podgrzewania naczyń, dzięki której zaserwujesz dania niczym w prawdziwej ekskluzywnej restauracji.

Sortuj:
Wyświetl po produktów