Wczytuję dane...

Plafony / lampy sufitowe

Mieszkamy w takiej strefie geograficznej, że naturalne źródło światła nie zaspakaja naszych potrzeb. Trudno sobie wyobrazić wieczory i wczesne poranki, a nawet środek, pochmurnego dnia bez sztucznego oświetlenia. Lampy sufitowe, stojące, stołowe - czy to chodzi o miejsce pracy czy dom, oświetlenie pomieszczeń jest po prostu koniecznością. Oświetlenie mieszkania wymaga spójności kilku źródeł światła.

Lampy sufitowe – czyli oświetlenie ogólne

Za oświetlenie całego wnętrza odpowiada oświetlenie górne, czyli lampy sufitowe, które nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale odpowiednio dobrane, biorąc pod uwagę przeznaczenia pomieszczenia, jego wielkość, wysokość i koncepcję wystroju, potrafią podkreślić charakter wnętrza, pomniejszyć lub powiększyć optycznie, doświetlić. Nie zapominajmy, że wtedy, kiedy brakuje światła dziennego, to sztuczne oświetlenie dba o nasz komfort psychiczny i zdrowie naszych oczu.

Stylowe lampy sufitowe - każda koncepcja ma swój urok

Nim zaczniesz poszukiwanie oświetlenia sufitowego, zastanów się jaka lampa sufitowa będzie współgrała z ogólną koncepcją wystroju. Jeśli preferujesz styl minimalistyczny, to zachowaj umiar kolorystyczny i szukaj prostych w formie lamp. Styl klasyczny lubi żyrandole kryształowe i lampy w stylu Tiffaniego. Vintage – postaw na plastikowe i szklane kule, wzory geometryczne i srebrne abażury. W stylu industrialnym sprawdzą się reflektory i światłowody.

Stylowe klosze, nowoczesne plafony, funkcjonalne halogeny, punktowe reflektory - wybór zależy od Ciebie. W sprzedaży posiadamy lampy sufitowe, które sprostają Waszym wymaganiom i potrzebom. Stylowe lampy do salonu, plafony sufitowe do kuchni, lampy sufitowe do przedpokoju i łazienki - do każdego z tych pomieszczeń znajdziesz u nas odpowiednie oświetlenie górne. Aby stworzyć spójną oświetleniową całość, zadbaj o dodatkowe źródła światła. Bezpieczne, atrakcyjne, nowoczesne i stylowe lampy sufitowe rozświetlą mrok, zapewnią komfort i zbudują atmosferę domu. 

Zobacz także: lampy stołowe i lampy ścienne.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.