Wczytuję dane...

Płyty Grzewcze

Serce domu – kuchnia. To tutaj domownicy przygotowują posiłki, najczęściej je też tu spożywają. Przy kuchennym stole toczą się rodzinne dyskusje i zapadają ważne decyzje. Przytulna i funkcjonalna kuchnia to marzenie każdej pan i pana domu. Niestety bez podstawowych urządzeń gospodarstwa domowego będzie to pomieszczenie bezużyteczne. Często nasz wysiłek włożony w urządzenie kuchni, psują wolnostojące AGD, dlatego projektując pomieszczenie kuchenne warto pomyśleć o artykułach gospodarstwa domowego do zabudowy. Spójna, aranżacyjna całość, to piękne wnętrze i ułatwiający pracę sprzęt kuchenny razem. No właśnie, czy jesteśmy pasjonatami gotowania, czy przygotowanie posiłków traktujemy jak zło konieczne, bez płyty grzewczej się nie obejdziemy.

Płyty grzewcze do zabudowy

Sprytnie ukryte płyty grzewcze do zabudowy, to połączenie komfortu gotowania i estetyki. Biorąc pod uwagę różne potrzeby kupujących, posiadamy w sprzedaży płyty grzewcze do zabudowy ceramiczne, gazowe i indukcyjne, dwu, a nawet pięciopalnikowe. Do małej, kawalerskiej kuchni wystarczy mniejsza ilość powierzchni grzewczych, przy dużej rodzinie, warto zdecydować się na wielopunktową.

Kuchnia gazowa będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli posiadamy podłączenie do gazociągu i nie chcemy być zależni od dostaw prądu, co jest koniecznością przy instalacji ceramicznych i indukcyjnych. Każdy, z wymienionych typów płyt grzewczych do zabudowy posiada swoje zalety i wady. Gazowa - najtańsza w zakupie, tania w eksploatacji, ale wymagająca ostrożnego obchodzenia się z gazem.

Ceramiczna - droższa, ale łatwiejsza w utrzymaniu czystości, potrzebne podłączenie do prądu, przy nagrzewaniu się całej powierzchni wzrasta ryzyko poparzenia. Indukcyjna - najdroższa, ale łatwa w obsłudze dzięki dotykowemu sterowaniu, skraca czas gotowania potraw, nagrzewa się tylko pod garnkiem, ale garnki muszą być przystosowane kuchni indukcyjnych. Wybór płyty grzewczej zależy tylko od państwa potrzeb i preferencji. My z naszej strony zapewniamy, że płyty grzewcze do zabudowy oferowane w naszym sklepie, to wysoka jakość, estetyka i funkcjonalność w jednym.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.