Wczytuję dane...

Podnóżki

To niewielkie meble, które potrafią wynieść komfort codziennego życia na najwyższy poziom. Podnóżki były charakterystyczne dla wnętrz z ubiegłych epok, teraz niczym bumerang powróciły do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych. Mogą pełnić funkcję praktycznej pufy, ale też wygodnego podparcia dla nóg czy tez efektownej dekoracji sypialnianego łóżka. Wygodne podnóżki pozwalają na relaks i odpoczynek w niezwykle komfortowych warunkach, będąc jednocześnie ciekawym akcentem wystroju wnętrza.

Designerskie podnóżki

Skórzane podnóżki doskonale prezentują się w salonach urządzonych w klasycznym stylu. Możesz zestawić je z dużą sofą wykonaną ze skóry, wspartą na drewnianych nogach. Wełniane podnóżki z kolei skutecznie ocieplają wnętrza, będą idealnym dopełnieniem skandynawskich aranżacji. Wybierając welurowe podnóżki, koniecznie zdecyduj się na fotel lub sofę Chesterfield, tworząc tym samym kącik wypoczynkowy w prawdziwie angielskim stylu.
Do sypialni wybierz podnóżek do łóżka, który posłuży Ci jako dodatkowe miejsce do siedzenie. Możesz na nim ułożyć koc, którym okryjesz się dodatkowo w chłodniejsze dni i szlafrok, który na pewno przyda się w zimne poranki. Stylowe podnóżki możesz również wykorzystać w swoim luksusowym biurze, nadając mu tym samym jeszcze bardziej ekskluzywnego charakteru.

Sortuj:
Wyświetl po produktów