Wczytuję dane...

Pralki

Jak mając małe mieszkanie zaoszczędzić trochę miejsca? Jak w łatwy sposób sprawić by łazienka zawsze wyglądała czysto i schludnie? Rozwiązaniem jest zakup pralki do zabudowy, która przystosowana jest do zabudowy w ciągu szafek. Jej drzwiczki schowane są za maskownicą, która powoduje, że łazienka lub kuchnia wygląda bardzo estetycznie i elegancko. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest umieszczenie pralki pod blatem, na którym w łazience można położyć kosmetyki, pudełka lub lusterko, a w kuchni kosz z owocami, deski do krojenia bądź też soki i napoje.

Czym charakteryzują się pralki do zabudowy?

Pralki do zabudowy posiadają te same funkcje, standardy i wyposażenie co pralki wolnostojące. Różni je właściwie tylko sposób montażu. Pralki te najczęściej posiadają jednolity standard wymiarów i delikatne wycięcie z przodu, tak by możliwy był montaż maskownicy. Po jej otwarciu można następnie uchylić drzwiczki od pralki i załadować do niej ubrania. Pralki do zabudowy mogą występować również w połączeniu z suszarką. Ich niebywałą zaletą jest kompaktowość i możliwość dostosowania wyglądu do wnętrza łazienki. Drzwi mogą być czarne, białe, szare, w kolorze drewna czy srebrne, a blat w tych samych lub zupełnie innych odcieniach. Zabudowę można też zmienić po pewnym okresie czasu, odmieniając styl łazienki czy kuchni. Taka lista zalet sprawia, że pralki do zabudowy są coraz częściej doceniane przez klientów.

Gdzie kupić pralki do zabudowy?

W naszym sklepie Planedo posiadamy pralki do zabudowy w kolorze białym. Niektóre z egzemplarzy posiadają blokadę przycisków, zabezpieczenie przed zalaniem czy nawet system przeciwdziałający pienieniu się. Pralki automatycznie dostosowują parametry prania do wielkości załadunków i posiadają system samooczyszczenia.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.