Wczytuję dane...

Sofy i kanapy

Sofy pojawiły się w Europie w XVII wieku wraz z moda orientalną. Bez tego, mającego swój rodowód w Turcji mebla wypoczynkowego, nie wyobrażamy sobie wystroju współczesnego salonu. Typowe sofy - nieposiadająca bocznych poręczy lub ich odmiana - kanapy na dobre zagościły w polskich domach i “brylują na salonach”.

Sofa i kanapa – meble salonowe do domu, mieszkania, kawiarni i biura

Decydując się na stworzenie strefy wypoczynkowej w mieszkaniu, domu, biurze, musimy pomyśleć o estetycznych, funkcjonalnych i dekoracyjnych meblach. Wygodny mebel do siedzenia, na którym zmieści się rodzina lub zaproszeni goście, taki, na którym można się na chwilę położyć, poczytać, obejrzeć program w telewizji, to podstawowe umeblowanie domowego salonu, a także niezbędny element strefy wypoczynku i oczekiwania w nowoczesnych biurach i kawiarniach. Wybierając sofy, kanapy do domu bierzemy pod uwagę ich przeznaczenie, rodzaj, wielkość i funkcję pomieszczenia, uwzględniamy nasze i rodziny potrzeby, charakter wystroju wnętrza. Sofa powinna tworzyć spójną całość z pozostałymi meblami. W naszym sklepie kupisz sofę jako samodzielny mebel lub w kolekcji z pasującym stolikiem i fotelami.

Wygodne i stylowe sofy ozdobą nowoczesnego salonu

Sofy, kanapy do mieszkania, które państwu prezentujemy pasują do wnętrz minimalistycznych, w stylu skandynawskim, nowoczesnych. Nawiązujące wyglądem do kultowych modeli z lat 30 i 70 potrafią nadać wnętrzu niebanalny charakter. Decydując się na sofę lub kanapę z chromową podstawą i tapicerką wykonaną ze skóry lub ekoskóry stworzysz salon niezwykle elegancki, wybierając obicia z miękkiej tkaniny - bardziej przytulny. Czarna, biała, brązowa, a może fioletowa, dwu lub trzyosobowa, lekka, a może bardziej zabudowana, sofy do domu zakupione w naszym sklepie, to dobry wybór. Nie boisz się ekstrawaganckich rozwiązań, czerwona kanapa w formie ust może być tym, czego szukasz. Sofa czy kanapa to zwykle meble kupowany “na lata” i modele oferowane w naszym sklepie charakteryzujące się nie tylko nietuzinkowym wyglądem, ale także solidnością wykonania, warte są swojej ceny.

Sortuj:
Wyświetl po produktów