Wczytuję dane...

Tostery

Chrupiąca grzanka z ulubionymi dodatkami na śniadanie lub kolację, to jeden z najczęściej serwowanych posiłków w naszych domach. Smakoszy tostów nie brakuje wśród dorosłych i wśród dzieci. Najprzyjemniejszy dźwięk każdego poranka, to sygnał tostera, informujący o opieczonej kromce i zapach świeżo parzonej kawy.

Tostery – najprostsze w działaniu urządzenia kuchenne bez których trudno się obejść

Zadaniem tostera jest przygotowanie grzanki, czyli ciepłej, opieczonej kromki chleba. Pieczywo opiekane jest najczęściej w pozycji pionowej przez grzałki elektryczne umieszczone wewnątrz tostera. Pierwsze tostery pojawiły się już pod koniec XIX wieku, ale do gospodarstw domowych trafiły w 1926 roku i od tej pory królują w kuchniach na całym świecie. Współczesne tostery przygotują od 2-4 grzanek, rozmrożą pieczywo, przygotują bajgla, podgrzeją kromkę. Zwykle posiadają aż 6 stopni opiekania.
Kolorowe tostery - funkcjonalność i ciekawy wygląd w jednym. Coraz częściej poszukujemy urządzeń kuchennych w niebanalnym stylu. Odchodzimy od klasycznej bieli i szukamy kolorów czy nietuzinkowego wyglądu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, na półkach naszego sklepu znalazły się oryginalne tostery, które zachwycają formą i barwą. Wśród nich znajdziesz pastelowe tostery w stylu vintage marki Smeg i designerskie - firmy Bugatti. Oryginalne tostery w niebanalnym stylu doskonale się prezentują i w kuchniach tradycyjnych i w nowoczesnych wnętrzach. Możemy tez dobrać do tostera inne urządzenia z tej samej linii i stworzyć elegancką całość wyposażenia kuchennego.

Designerskie tostery - świetnym prezentem na nowe mieszkanie

Wybierając się na “parapetówkę” wypada coś podarować właścicielom mieszkania. Oryginalny toster z pewnością będzie trafionym prezentem. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem tostera dla siebie czy znajomych, jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z naszej oferty.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.