Wczytuję dane...

Zamrażarki

W naszych kuchniach oprócz piekarników, lodówek, mikrofalówek, zmywarek coraz częściej pojawiają się zamrażarki. Przestały być jedynie częścią lodówek, a stały się osobnymi, niezwykle przydatnymi sprzętami. To w nich możemy umieścić sezonowe owoce, warzywa, mięso, mrożonki czy wreszcie lody. Mrożąc zachowujemy wiele wartości odżywczych produktów, dlatego też rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne. Jednak jak przy ograniczonej przestrzeni kuchni umieścić w niej jeszcze zamrażarkę? Interesującym rozwiązaniem są zamrażarki do zabudowy, które mieszczą się w szafce, niekiedy także w szafce pod kuchennym blatem.

Czym charakteryzują się zamrażarki do zabudowy?

Zamrażarki do zabudowy posiadają te same właściwości i funkcje, co zamrażarki wolnostojące. Ich niebywałą zaletą jest możliwość umieszczenia ich w szafce i zamknięcia za eleganckimi drzwiami, które pasują do wystroju kuchni. Jeśli wybierzemy niską zamrażarkę możemy stworzyć na umieszczonym na niej blacie miejsce robocze, służące do przygotowywania śniadań, obiadów, deserów czy kolacji. W przypadku wysokiej zamrażarki do zabudowy na górnym blacie jest możliwość położenia koszy, pudełek czy innym akcesoriów do przechowywania. Obydwa warianty w wersji zabudowanej będą prezentować się prosto i elegancko. Dzięki zabudowie łatwo jest uzyskać efekt spójności, elegancję i prostotę.

Gdzie kupić zamrażarki do zabudowy?

W ofercie Planedo dostępne są zamrażarki do zabudowy podblatowe, które posiadają m.in. funkcje szybkiego zamrażania, oświetlenie LED, elektroniczny wyświetlacz, tacki na kostki lodu, powłokę antybakteryjną w wewnętrznej powierzchni komory lub też alarm otwarty drzwi. W ofercie AGD do zabudowy dostępne są zarówno małe zamrażarki do zabudowy o pojemności 98 litrów, jak i duże o pojemności aż 262 litrów. Każdy z wariantów może zostać umieszczony w szafce i przykryty drzwiczkami.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.