Wczytuję dane...

Zegary

Naszym praprzodkom do odmierzania czasu wystarczyły wschody i zachody słońca. Jednak już pierwsze cywilizacje musiały zmierzyć się z wyznacznikiem czasu, który potrzebny był do uporządkowania egzystencji człowieka. Im bardziej zauważalny był postęp cywilizacyjny, tym bardziej należało go “osadzić” w czasie i tak sztuka zegarmistrzowska wspinała się “na wyżyny”, aż osiągnęła taki poziom, że zegar stał się przedmiotem codziennego użytku, dostępnym dla wszystkich. Chociaż w czasach współczesnych funkcję odmierzania czasu posiada wiele urządzeń, to zegary ścienne lub stojące, które wiodły prym w czasach “gierkowskich” wróciły odmienione “na salony”.

Funkcja praktyczna i dekoracyjna zegarów ściennych

Designerskie zegary do mieszkania, to już nie tylko zwykły czasomierz, ale nowoczesny element dekoratorski, który podkreśli charakter wnętrza. Zawieszony na ścianie lub postawiony nad kominkiem, w salonie, kuchni lub pokoju dziennym stanowi niezwykłą dekorację, a do tego nie traci swojego pierwotnego przeznaczenia, czyli odmierzania czasu. Z takim widocznym zegarem unikniesz nerwowego szukania “komórki” w celu sprawdzenia godziny. Jeden rzut oka na ścianę lub półkę regału i wiesz, jaki jest czas. Niby zwykły czasomierz, ale zegary do domu mogą stanowić oryginalne rozwiązanie aranżacyjne. Czy to, okrągłe nawiązujące do klasyki zegary ścienne do mieszkania, czy nowoczesne w nieszablonowym wydaniu, a może nietuzinkowe stojące - każde wnętrze zyska z nimi oryginalny look.

Stylowe zegary do wnętrz minimalistycznych, tradycyjnych i industrialnych

Posiadamy w sprzedaży oryginalne zegary firm stawiających na nowoczesne i innowacyjne, a także na nowe oblicze klasyki akcesoria do domu. Nordifra, Umbra czy D2 Design słyną z produktów niebanalnych. Kupując zegary do mieszkania w naszym sklepie, czy to w formie drewnianego domku, przestrzennej rozety, czy drewnianej, okrągłej tarczy oprawionej w metal na pewno odmienisz wnętrze wybranego pomieszczenia. Oferowane w naszym sklepie zegary świetnie się sprawdzą również w pomieszczeniach biurowych i miejscach użyteczności publicznej. Czy to wnętrze minimalistyczne, tradycyjne, czy industrialne, każdy znajdzie zegar dla siebie.

Sortuj:
Wyświetl po produktów