Wczytuję dane...

Zmywarki

Postaw na wygodę i oszczędność czasu

Ciężko jest w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie naszą kuchnię bez zmywarki, prawda? To element, który pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zadbać o nasze finanse i środowisko naturalne. Jak? Tradycyjna forma zmywania wymaga od nas poświęcenia dużej ilości czasu – a im większa rodzina tym więcej naczyń i dłuższy czas sprzątania. Oprócz tego dzięki użyciu ekonomicznych programów, które wykorzystują optymalną ilość wody i energii elektrycznej możemy oszczędzić na rachunkach za media, ale także zatroszczyć się o naturę.
Jeżeli mielibyśmy wymienić pozostałe zalety zmywarek (wolnostojących i do zabudowy) to śmiało możemy wspomnieć o czystych i lśniących naczyniach, które szybko suszą się w urządzeniu. Co istotne – zmywarka poradzi sobie z różnymi zabrudzeniami – mamy możliwość wyboru odpowiedniego programu. Nie niszczy ona także naszych dłoni, co nie jest najistotniejsze ale zdecydowanie możemy zaliczyć to do zalet tego rozwiązania.
Na rynku dostępne są aktualnie dwa rodzaje zmywarek – do zabudowy oraz wolnostojące. Warto dodać, że zasada ich działania jest niemal identyczna oraz najczęściej posiadają te same funkcje i możliwości. Zmywarki do zabudowy dzielimy jednak na dwa typy: częściowo zintegrowane (panel sterowania widoczny jest na frontowych drzwiach) oraz całkowicie zintegrowane (panel ukryty jest na drzwiczkach zmywarki, a samo urządzenie jest w pełni obudowane i niewidoczne dla osób przebywających w kuchni).

Wybierz dla siebie idealną zmywarkę do zabudowy

Poszukujesz aktualnie zmywarki do swojego wnętrza? W Planedo postanowiliśmy postawić głównie na rozwiązania do zabudowy, które spełniają swoją funkcję ale nie są aż tak inwazyjne. W naszej ofercie znajdziecie zarówno zmywarki o szerokości 40 cm jak i 60 cm takich marek jak smeg, concept i FULGOR.
Dla klientów, którzy szczególnie cenią sobie design firmy smeg do oferty dołączyliśmy zmywarki wolnostojące podblatowe, które swoim wyglądem nawiązują do pozostałych produktów tej marki, ale przede wszystkim świetnie spełniają swoje zadanie i stworzone zostały z zachowaniem najwyższej jakości.
Jak łatwo zauważyć – wybór zmywarki zależny jest głównie od miejsca jej przeznaczenia i określonego przez nas sposobu montażu. Jeśli zależy nam na ukrytym rozwiązaniu to warto postawić na zmywarki do zabudowy. W innym przypadku śmiało można zdecydować się na modele wolnostojące.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.